Ferforje Farklı Tasarımlar Sunuyor

İnsanlar ürünlerin sağlamlığının yanı sıra şıklığına da özen göstermeye başlamıştır. Demirden elde edilen ferforjenin bu kadar yaygınlaşmasının nedeni de budur.

Yüksek sıcaklık altında demir ve türevlerinin şekillendirilmesi esasına dayanan “ferforje” orta çağdan bu yana oldukça gelişim göstermesidir. İlk zamanlar sahip olduğu kısıtlı kullanım alanı, yıllar içinde genişlemiştir.

Ferforje Nerelerde Kullanılır?

Farklı renk ve desenlerde üretilebilen ferforjenin geniş kullanım alanı dikkat çekmektedir. Doğal bir yapıya sahip olması nedeniyle, ferforje bahçe kapısı, bahçeyi çok daha görkemli hale getirmektedir. Sağlam bir ürün olan “ferforje” aynı zamanda ferforje bina kapısı olarak da çok sık görülmektedir. Bunun dışında, ferforje merdiven korkuluk demiri, ferforje duvar üstü korkuluğu, son derece işlevsel olmasının yanı sıra görünümüyle beğeni kazanmaktadır.

Ferforje Merdiven Korkulukları

Tasarımıyla ortama şıklı katan ferforje merdiven korkuluk demiri, tasarım çeşitliliği sunan modern ürünler olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Ferforje Duvar Üstü Korkuluğu

Bu ürün, gümüş, altın veya bakır renkte olabilir. Ayrıca eskitme yönteminin de uygulanabileceği ürün, dış cepheler için en uygun fiyatlı çözümdür.